Барај:

Тип на Оглас:

Тип Недвижнина:

Град:

Централна позиција:

Радиус во километри:

Клучни зборови:Барам Дом, Бесплатен пребарувач/огласувач на недвижнини во Македонија

Rss

Пребарување: Плац Подреди: град

Страница 1 од 245, прикажани 20 од 4892 записи 1 2 3

Prodavam plac vo blizina na Acikot Dojran

Prodavam plac vo blizina na Acikot Dojran

Продавам Плац во Дојран

Prodavam plac 1000 m2 i 4 bungalovi, odalecen 300 m od acikot placot e ograden i ima povecegodisen ovostarnik. naskoro ce bide elektrificiran i urbaniziran. cena e 7 evra/m2 a bungalovi po...

MI-VA mba Skopje

MI-VA mba Skopje

Продавам Плац во Дојран

ексклузивна понуда !!! се продава автокампот ачикот во дојран на брегот од езерото. автокампот претставува комплекс со изградена инфраструктура (струја, вода, сообраќајници, ресторан) многу...

Продавам Плац во Дојран

Продавам Плац во Дојран

Star dojran,so izgradena platforma ,620m2

Se prodava plac vo Vevcani

Se prodava plac vo Vevcani

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac vo vevcani na odlicna lokacija. za podetalni informacii obratete se na e-mail

Se prodava plac vo Vevcani

Продавам Плац во Струга

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac vo vevcani na odlicna lokacija,za podetalni informacii ,obratete se na mail.

Ezerski lozja

Продавам Плац во Струга

Продавам Плац во Струга

градежното земјиште е во приватна сопственост, евидентирано во ил бр.100302, ко мислешево, м.в “сенокос“ - езерски лозја, како кп бр.2367/5 во површина од 388м2 и кп бр.2367/8 во површина од...

Pokraj Ezero

Pokraj Ezero

Продавам Плац во Струга

Placot se naoga na 40m od ohridskoto ezero vo struga naselba ezerski lozja

Pokraj Ezero

Pokraj Ezero

Продавам Плац во Струга

Placot se naoga na 40m od ohridskoto ezero vo struga naselba ezerski lozja

Se prodava plac vo selo Radozda

Se prodava plac vo selo Radozda

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac od 723m2 vo selo radozda(vo blizina na avtokamp livadiste)pokraj samo ezero. mesto ima svojata plaza, uredna dokumentacija. cenata ne e fiksna, moze dogovor.

Се продава плац на Ќафасан SHITET PLAC

Продавам Плац во Струга

Продавам Плац во Струга

се продава плац од 11705 м2 на граничен премин ќафасан, на 300м од граничен премин уредна документа. цена не е фиксна shitet plac me siperface prej 11705 m2 . kufitare të kalimit...

Se prodava plac vo selo Radozda

Продавам Плац во Струга

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac od 723m2 vo selo radozda(vo blizina na avtokamp livadiste)pokraj samo ezero. mesto ima svojata plaza, uredna dokumentacija. cenata ne e fiksna, moze dogovor.

Продавам земјиште до езеро

Продавам земјиште до езеро

Продавам Плац во Струга

продавам земјиште до езеро со предвидени пет локации, на прва линија во с. калишта - струга.

Se prodava plac

Se prodava plac

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac pozadi yahya kemal college struga(cena po dogovor)

Ponuda gotovinu zajam od 2000 € i 900.580.000 €

Ponuda gotovinu zajam od 2000 € i 900.580.000 €

Продавам Плац во Струга

Ponuda gotovinu zajam od 2000 € i 900.580.000 € bok isprike za bilo iznenađenje. pomoć je najbolji način da se dijeliti svoju vječnu ljubav, c je ono što me gura staviti svoj ...

Struga

Struga

Продавам Плац во Струга

Se prodavaat 3 parceli zemjiste od po 2800m2 vo selo bidzevo, struga. imaat struja, telefon i se pogodni za placovi. se naodjaat pokraj glaven pat vo seloto na 6km odaleceni od struga. cena: 13e/m2

Gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste

Продавам Плац во Струга

Atraktiven plac na prva linija na ohridsko ezero

Ezerski Lozja

Ezerski Lozja

Продавам Плац во Струга

Se prodava plac 1150m2 vo struga " ezerski lozja " blisku euro hotel za informacii na tel: 070740100 ili 071235247 mestoto e urbanizirano i ima markica za gradba.

Seprodava zemjiste NAKAJ KAFASAN POKRAJ NOVIOT OBJEK NABIZI

Seprodava zemjiste NAKAJ KAFASAN POKRAJ NOVIOT OBJEK NABIZI

Продавам Плац во Струга

Se prodava zemjiste na edno od najatraktivnite i vo pozlednive dve godini najizgradenite mesta vo struga na patot za kafasan vo naselbata lenista ili popoznat kako koridor 8 so toa sto nivata e od...

Шаторова Млака

Продавам Плац во Свети Николе

Продавам Плац во Свети Николе

плацот се наоѓа на самиот влез на магистралниот пат кој води од куманово кон свети николе, односно на самиот влез за град св. николе. цената ќе биде по договор.

10.800 m2

gavro

Продавам Плац во Свети Николе

Plac 10.800 m2 na samiot pat sveti nikole veles vednas do svunjarskata farma 078373299

Страница 1 од 245, прикажани 20 од вкупно 4892 записи 1 2 3

Најави се:

Е-маил:


Лозинка:


Заборавив лозинка